Szkoła Podstawowa nr 14

Nasz Orlik - Opis

Kompleks sportowy został oddany do użytku w 2014 r. w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”. Na jego terenie znajdują się boisko do piłki nożnej z trawą syntetyczną oraz wielofunkcyjne boisko z nawierzchnią poliuretanową (m.in. do siatkówki, piłki koszykowej, badmintona, tenisa ziemnego). Obiekt posiada oświetlenie, dzięki któremu istnieje możliwość gry w godzinach wieczornych.

Dla użytkowników boisk udostępniane jest także zaplecze sanitarno – szatniowe. Ponadto do dyspozycji mieszkańców pozostaje nowoczesny plac zabaw. Kompleks boisk położony jest w otoczeniu pięknie utrzymanej zieleni, z dala od ruchliwych szlaków komunikacyjnych. Zapewnia to wszystkim uczestnikom bezpieczną zabawę i ruch na świeżym powietrzu. Najlepsze połączenie komunikacyjne z obiektem przy ul. Strzałowskiej daje linia autobusowa nr 58 (przystanek Golęcino Szpital) oraz od ul.

Światowida linia tramwajowa nr 6. W godzinach popołudniowych oraz w weekendy na boiskach pracują animatorzy środowiskowi, którzy organizują i prowadzą zajęcia dla mieszkańców.

Nasz Orlik - dane kontaktowe

tel. 91 42 15 050

Nasz orlik - galeria