Szkoła Podstawowa nr 35

Nasz Orlik - Opis

Kompleks sportowy został oddany do użytku w 2011 r. w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”. Na jego terenie znajdują się boisko do piłki nożnej z trawą syntetyczną, wielofunkcyjne boisko z nawierzchnią poliuretanową (m.in. do siatkówki, piłki koszykowej, badmintona, tenisa ziemnego) oraz mała trybuna. Obiekt posiada oświetlenie, dzięki któremu istnieje możliwość gry w godzinach wieczornych. Dla użytkowników boisk udostępniane jest także zaplecze sanitarno – szatniowe.

Ponadto do dyspozycji mieszkańców udostępniony jest duży plac zabaw dla dzieci oraz zewnętrzna siłownia. Przylegający do boisk teren jest bardzo rozległy i zróżnicowany, dzięki czemu nadaje się do rodzinnych spacerów oraz zabaw z najmłodszymi. Obiekt znajduje się w samym sercu dużego osiedla mieszkaniowego, a dojazd do niego możliwy jest od ulic Warcisława, Wilczej lub Przyjaciół Żołnierza.

W godzinach popołudniowych oraz w weekendy na boiskach pracują animatorzy środowiskowi, którzy organizują i prowadzą zajęcia dla mieszkańców.

Nasz Orlik - dane kontaktowe

tel. 91 44 22 465

 

Nasz orlik - galeria